X
X
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Bilişim sektöründe 15 yıldan fazla hizmet veren şirketimiz 2007 yılında 3d Teknoloji adıyla Kocaeli’nde kuruldu. Bilişm Teknolojileri üzerine bir çok alanda hizmet veren firmamızın ortaklık yapısı 2010 yılında değişti ve 2014 yılına kadar Shift Bilişim Teknolojileri adıyla Kocaeli ve çevre illerinde hizmet verdi. Hizmet verdiği alanlarıda gelişen teknoloji, mobil telefonların yaygınlaşması, akıllı telefonların birer reklam aracına dönmesi, sosyal medyanın ticaretteki yeri ve de pandemi sonrasında e-ticaretin yaygınlaşarak güven kazanması gibi bir çok önemli detaylarla hizmet alanlarını dijital içerik üretimi, pazarlama ve stratejilere yönelten firmamız 2021 yılında Kocaeli Dijital markasıyla bu hizmetlerini bir arada topladı.

Motivasyonumuz Aynı

Emeğin değersizleştirildiği veya karşılığının müşteri tarafından belirlenmeye çalışıldığı anlaşmalar bize göre değil. Herkesin olduğu gibi bizim de motivasyonumuz aynı.

Mutlu Müşteriler

Biz, işimizi alırken de yaparken de mutlu olmayı, teslim ederken de mutlu etmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle tasarımlarımızda revizeler hiç bitmez ????

Taahütlerimiz

Biz, firmanıza özgün ve ruhunu yansıtan bir tasarım yapmayı, bu tasarımın hızlı açılmasını, öne çıkmasını ve sürekli güncel kalmasını taahhüt ediyoruz. Bu nedenle de tüm referanslarımızı size açıyoruz.

Hedefimiz

Kocaeli Dijital olarak tamamladığımız her işin arkasından tebessüm etmeyi, çalıştığımız her müşterimizde de ismimiz geçtiğinde aynı tebessümü oluşturmayı hedefliyoruz. İşler bazen ters gidebilir ama biz emeğimizi hiç aksatmayız.


Top